EELK TALLINNA TOOMPEA KAARLI KOGUDUS
 ESILEHT  
 KOGUDUS  
 KIRIK  
 UUDISED  
 TOETA KOGUDUST  
 KAARLI KOOL  
 KONTAKT  
 
ENG | SUOMI | RUS | siseveeb  


  TEATED

SÜGISTERVITUS KOGUDUSELIIKMETELE

Armas Tallinna Kaarli koguduse liige! Imekaunis suvi on meie rahvast sellel aastal rohkelt kosutanud ja lisanud hinge värskendavat elujõudu. Ustavate koguduseliikmete abiga suutsime hoida kirikuuksi avatuna ka tööpäeviti ja nii võisid paljud külalised lähedalt või kaugemalt leida pühakojas varju peatumiseks või palveks.

Nüüd oleme alustanud uut sügishooaega ja töövaldkonnad pakuvad taas erinevaid tegevusi: lastetöö kavas on mitmeid uusi huvitavaid ettevõtmisi muusikastuudio ja loovusringiõpetajate poolt. Ootame lapsi kirikukooli (pühapäevakooli). Leerirühmas osaleb palju noori, kes soovivad saada ristitud ja olla koguduse liikmed. Laulukoorid jätkavad kooskäimisi endises heas rütmis. Loengusari „Jalutades Jumala aedades“ pakub taas huvitavaid kohtumisi uutel teemadel. Leinarühmas leiavad oma elule tuge lähedase kaotanud. Kunstnik on valmistamas koguduse aastapäevaks altari ja kantsli tekstiile. Kirikus on alustatud remonttööde ettevalmistamisega.

Lõikustänupühal, 10. oktoobrilon kogudusel kavas korraldada pärast jumalateenistust kirikuesisel platsil sügislaat. Vana kiriklik tava oli osa uudsevilja pühendada Loojale, tänuks jakiituseks.

Jumalateenistusele ja laadaletulnuid ootab ees palju huvitavat. Pühapäeva juhtmõte on: „Kõikide silmadootavad Sind Issand ja Sina annad neile nende roa omal ajal“ (Psalm145:15).

Laadalt leiab igaüks endale kindlasti midagi sobivat ja maitsvat. Võimalus on külastada kirikutorne,tutvuda ainulaadse oreliga, leida midagi rikkalikust kirjanduse ja meenete valikust, koduleivakonkursil valida oma lemmik leib, tegevust pakutakse ka lastele.

Kõigest koguduses toimuvast teavitab lähemalt koduleht, aadressil www.kaarlikogudus.eu.

On ju seegi Jumala and igale inimesele, et ta võib süüa ja juua ning nautida head, hoolimata kogu omavaevast (Koguja raamat 3: 13).

Vaatamata majanduslikele raskustele oleme tänulikud Jumala õnnistuse ja ristiinimeste ustavuse eest. Suur tänu kõikidele armsatele koguduseliikmetele palve ja osaduse eest!

Taaskohtumiseni!

Austusega

piiskop Einar Soone
Kaarli koguduse õpetaja

← kõik teated   ↑ üles

 
Toompuiestee 4, 10142 Tallinn | tel 619 9100 | tallinna.kaarli@eelk.ee | SEB EE171010022004706006