EELK TALLINNA TOOMPEA KAARLI KOGUDUS
 ESILEHT  
 KOGUDUS  
 KIRIK  
 UUDISED  
 TOETA KOGUDUST  
 KAARLI KOOL  
 KONTAKT  
 
ENG | SUOMI | RUS | siseveeb  


  TEATED

KAARLI KOGUDUSE LASTERINGID ALUSTAVAD SÜGISHOOAEGA

Kaarli koguduse lastetöö alustab septembri lõpus jälle oma uut hooaega. Üheskoos teeme palju põnevat - mängime, laulame, meisterdame, teeme näitemängu ja saame teada uusi huvitavaid asju. Arutleme ühiselt tähtsate küsimuste üle, tähistame kirikuaasta pühi, korraldame pereüritusi ja käime ekskursioonidel ning laagrites.

Ootame jälle kõiki uusi ja vanu sõpru osalema Kaarlikese ringide tegevuses!

KIRIKUKOOL - nendele, kes soovivad rohkem teada kristlikust maailmakäsitusest, kultuuriloost ja piiblilugudest ning tahaksid leida häid sõpru oma koguduse juures.

LOOVUSKLUBI - neile, kes soovivad tegeleda mõne põneva hobiga toredate sõprade seltsis. Ootame lapsi liikumisringidesse, kunstiringidesse ja uue võimalusena sellel aastal ka näiteringi!

Teismelisi aga ootame kord kuus K ³-e (KAARLI KOLMAPÄEVA KLUBI).

MUUSIKASTUUDIO – kõigile lauluhuvilistele. Osaleda saab juba alates 6. elukuust kuni noorteni välja. Lapsi ootavad beebikool, mudilaste muusikaring, mudilaskoor, lastekoor, noorteansambel ja pilliõpingud!

Vaata täpsemat infot kirja lisast või meie kodulehelt www.kaarlikogudus.eu/kaarlike. Registreerumine kuni septembri lõpuni (või kuni kohtade täitumiseni). Öeldakse, et häid lambaid mahub palju ühte lauta. Nii on ka meil rõõm iga uue sõbra üle!
Loe lähemalt siit »

← kõik teated   ↑ üles

 
Toompuiestee 4, 10142 Tallinn | tel 619 9100 | tallinna.kaarli@eelk.ee | SEB EE171010022004706006