EELK TALLINNA TOOMPEA KAARLI KOGUDUS
 ESILEHT  
 KOGUDUS  
 KIRIK  
 UUDISED  
 TOETA KOGUDUST  
 KAARLI KOOL  
 KONTAKT  
 
ENG | SUOMI | RUS | siseveeb  


  TEATED

LÕIKUSTÄNUPÜHAKS

Armas Tallinna Kaarli koguduse liige!

Veel kestab kaunis sügis ja võime sellelgi aastal olla tänulikud kõikide andide eest, mida Looja oma loomingu kaudu meile kingib. 9. oktoobril tähistame Lõikustänupüha, mis tuletab meelde igapäevase leiva vajalikkust ja väärtust. Laulik tunnistab Loojast: „Kõikide silmad ootavad Sind ja Sina annad neile nende roa oma ajal“. (Psalm 145: 15)

Jumalateenistusel saame Andjale oma tänulikkust väljendada palves ja laulus ning lasta eluraskustes endid julgustada Issanda sõnast ja Tema õnnistusest pühas Õhtusöömaajas.
Otsige esiti Jumala riiki ja tema õigust, siis seda kõike antakse teile pealegi. (Matteuse evangeelium 6:33)

Kirikus saab esmakordselt näha põhjalöövi põhjaseina remonditud kujul. Uus värvilahendus annab aimu, milliseks kujuneb Kaarli kiriku interjöör pärast remondi lõpetamist.
Peale jumalateenistust kell 11.30-14.30 toimub Kaarli kiriku esisel platsil Lõikustänupüha Heategevuslik Laat. Saadud tulu kasutame tulevikus kiriku lõunalöövi remondiks. Kutsun kõiki osalema annetuste kogumisel remondi heaks.
Laadal on müügil kodumaine puu- ja köögivili, mesi, hoidised, leib, käsitöö ja muud huvitavat. Toimub ka põnev hoidise konkurss.
Lastele on mõeldud avatud kirikukooli tunnid jumalateenistuse ajal ja nukuetendus „Kadunud poeg“ kell 12.00. Avatud on ka kohvik – laadasupp, küpsised ja kuumad joogid.
Võimalik külastada kirikutorni, tutvuda unikaalse oreliga ja teha kirikus kaasa „remondikilomeeter“. Selle „läbikäija“ saab ülevaate kirikus teostatud remontidest viimastel aastatel.

Kohtumiseni Lõikustänupühal ja õnnistust soovides

Piiskop Einar Soone

← kõik teated   ↑ üles

 
Toompuiestee 4, 10142 Tallinn | tel 619 9100 | tallinna.kaarli@eelk.ee | SEB EE171010022004706006