EELK TALLINNA TOOMPEA KAARLI KOGUDUS
 ESILEHT  
 KOGUDUS  
 KIRIK  
 UUDISED  
 TOETA KOGUDUST  
 KAARLI KOOL  
 KONTAKT  
 
ENG | SUOMI | RUS | siseveeb  


  TEATED

ALGAS ANNETUSKAMPAANIA “SILMAD SÄRAMA!”

19. dets

19. detsembril algas Tallinna Kaarli koguduse annetuskampaania “Silmad särama!” Annetusest saadud raha läheb Kaarli kiriku idaseina remondiks, sh J. Köleri kutsuvat Kristust kujutava freskotehnikas altarimaali restaureerimiseks.

„Köleri freskotehnikas altarimaal „Tulge minu juurde kõik“ on Kaarli kiriku silmapaistvaim kunstiväärtus. Kui seni oleme püüdnud kirikuhoone remonti teostada omavahenditega, siis nüüd palume appi kõiki, kel soovi ja võimalust aidata ning anda oma panus, et sellel kunstiteosel kujutatud silmad taas särama läheksid. Iga väikseimgi heategu paneb loomulikult ka heategija enda silmad särama,“ ütles EELK Tallinna Kaarli koguduse abiõpetaja Jaak Aus.

Helistades numbril 900 7704 toetad Kaarli kiriku idaseina remonti 3 euroga. Helistada saab Elioni, EMT, Tele2, Elisa ja Starmani võrkudest.

Annetusi saab teha ka EELK Tallinna Toompea Kaarli Koguduse kontonumbrile 221040614950, Swedbank.

Kampaania kestab 19. detsembrist 2011 kuni 30. juunini 2012. Lõplikud tulemused antakse teada 10. juuliks.

Tallinna Kaarli koguduses on aktiivselt tegeletud kirikuhoone remondiga 1991. aastast alates. Ulatuslike ekspertiiside käigus on hoone läbi uuritud vundamendist kuni tornitippudeni ja tehtud on mitmeid projekteerimistöid. Aastal 2011 alustati koguduse kirikusaali remondiga. Tänaseks on kogudus valdavalt oma vahendite ja jõududega renoveerinud kirikusaali põhja- ja lõunalöövi seinad ning värvinud orelirõdu lae. Värsked värvitoonid annavad aimu sellest, milliseks võib pühakoda kujuneda remonttööde valmimisel. Kaarli kirikusse kui vaimulikku kotta ja ainulaadsesse kontsertpaika on teretulnud kogu linnarahvas.

← kõik teated   ↑ üles

 
Toompuiestee 4, 10142 Tallinn | tel 619 9100 | tallinna.kaarli@eelk.ee | SEB EE171010022004706006