EELK TALLINNA TOOMPEA KAARLI KOGUDUS
 ESILEHT  
 KOGUDUS  
 KIRIK  
 UUDISED  
 TOETA KOGUDUST  
 KAARLI KOOL  
 KONTAKT  
 
ENG | SUOMI | RUS | siseveeb  


  TEATED

KOGUDUSE AJAKIRJA "SULANE" JÕULUNUMBRIGA SAAB TUTVUDA KA INTERNETIS

Loodetavasti aitab ka käesolev Sulase number suunata meie mõtteid maistelt askeldustelt pisut kõrvale ning häälestuda enam taevastele asjadele.
Jutlus on seekordses ajakirja-numbris meie koguduse õpetajalt piiskop Einar Soonelt, Isa Ain Peetrus jätkab kirikuisade käsit-lemist Antiookia Püha Ignatiusega, kunagine Sulase toimetaja Angela Aljas käsitleb oma artiklis katareid ning samuti sage kaastöö tegija õpetaja Jaan Lahe arutleb maniluse ja kristluse üle.
Üldkiriklikest teemadest on Kiriku Laulu- ja Palveraamatuaasta valguses juttu suvel Haapsalus aset leidnud koraalimaratonist, millest meiegi koguduse liikmed arvukalt osa võtsid ning lauluraamatu tuleviku üle mõtiskleb õpetaja Marko Tiitus. EELK koguduste juhatuste esimeeste kokkutulekul käsitletust kirjutab Salme Rannu.
Suur rõõm on lugejateni tuua kunstiajaloolase Tiina-Mall Kreemi artikkel, millest leiame väärtuslikud ja kaua otsitud Tallinna Kaarli kiriku arhitekt Otto Pius Hippiuse fotoportreed.
Juttu on ka koguduses toimunust, nii remondist, vabatahtlike suvelaagrist kui ka muusikute tegemistest: Kammerkoor Canoruse põnevast osalemisest keskaja päevadel ja ansambel Vexille Regise kahemümnest tegevusaastast.
Lugeda saab ka kahte persoonilugu, nimelt on Ene Pilliroog oma artikliga avaldamas austust suurele lauljale Tiit Kuusikule, kelle sünnist möödus 100 aastat. Pisut rohkem saame teada ka meie koguduse kauaaegsest lastetöötegijast, tänaseks diakoniordinatsiooni saanud Küllike Valgust.


Ajakirjaga saad tutvuda siit »

← kõik teated   ↑ üles

 
Toompuiestee 4, 10142 Tallinn | tel 619 9100 | tallinna.kaarli@eelk.ee | SEB EE171010022004706006