EELK TALLINNA TOOMPEA KAARLI KOGUDUS
 ESILEHT  
 KOGUDUS  
 KIRIK  
 UUDISED  
 TOETA KOGUDUST  
 KAARLI KOOL  
 KONTAKT  
 
ENG | SUOMI | RUS | siseveeb  


  TEATED

KAARLI KOGUDUSE RAHVALOENDUS

1. veebruar-1. aprill

Ajal, mil kogu Eestis toimub oluline sündmus, rahvaloendus, oleme otsustanud korrastada ka meie koguduseliikmete andmebaasi ja korraldada väikese rahvaloenduse.

Tänapäeva kiiresti arenevas ühiskonnas muutuvad inimeste kontaktandmed sagedamini kui veel mõned aastad tagasi. Seetõttu oleme tänulikud kõigile koguduseliikmetele, kes leiavad aega ja tahtmist oma kontaktandmetest teada anda. Seda saab teha alates 1. veebruarist kas elektroonselt koguduse kodulehel või täites kirikus jagatava väikese ankeedi. Ja loomulikult ka koguduse kantseleis.

Sel aastal hakkas lisaks koguduse ajakirjale “Sulane” igakuiselt ilmuma ka koguduse infoleht “Sõnad ja teod”. Seda jagatakse paberkandjal kirikus, kuid kontaktandmete olemasolu korral saaksime seda ka kõigile huvitatutele saata e-posti teel. Andmebaasi korrastamine on oluline ka käesoleva aasta lõpus toimuvate koguduse nõukogu valimiste kontekstis.

Käesolevasse ankeeti märgitud isikuandmeid kasutatakse vaid EELK Tallinna Toompea Kaarli koguduse eesmärkide täitmiseks. Andmete hoidmise ja kasutamise eest vastutab koguduse juhatus. Andmeid ei edastata kolmandatele isikutele ilma kirjaliku loata.

Ankeedi saad täita siin »

← kõik teated   ↑ üles

 
Toompuiestee 4, 10142 Tallinn | tel 619 9100 | tallinna.kaarli@eelk.ee | SEB EE171010022004706006