EELK TALLINNA TOOMPEA KAARLI KOGUDUS
 ESILEHT  
 KOGUDUS  
 KIRIK  
 UUDISED  
 TOETA KOGUDUST  
 KAARLI KOOL  
 KONTAKT  
 
ENG | SUOMI | RUS | siseveeb  


  TEATED

HEATEGUSKONTSERT SU SAMME KAJA

13. juuni kell 18

13. juunil kell 18 toimub Kaarli kirikus heategevuskontsert „Su samme kaja“ Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu toetuseks.

Oma sammude kaja jätavad kontserdile armastatud muusikud Hanna-Liina Võsa, Maria Listra, Olav Ehala, Jassi Zahharov, Aivar Sõerd, Aldo Järve ja Jüri Vaino. Vahetekste loeb Hans Kaldoja. Kõik muusikud esinevad kontserdil tasuta, andes nii oma panuse liidu toetuseks.

Kontserdilt laekunud piletitulu ja annetustega aitab Tallinna Kaarli kogudus koguda raha vähihaigete laste  jälgimismonitoride soetamiseks Tartu Ülikooli Kliinikumi haiglapalatitesse.

 

„Koguduses on aastate jooksul toimunud mitmeid kontserte kiriku remondi ja koguduse elu toetuseks. 2013. aasta detsembris korraldas Kaarli kogudus aga esmakordselt heategevuskontserdi “Su samme kaja”. Siis toetati Pimekurtide Tugiliitu ja kontserdi tulust osteti liidule digiklaver. Seekord soovib kogudus toetada Vähihaigete Laste Vanemate Liitu. Tulge ja jätke oma sammude kaja heategevuskontserdile, teeme üheskoos heateo ja aitame koguda raha vähihaigete laste jälgimismonitoride soetamiseks. Lisaks heateole saame tunda rõõmu ka kaunist muusikast“, ütleb koguduse õpetaja Jaak Aus.

 

Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit (EVLVL) on 1992. aastal loodud organisatsioon, mille eesmärgiks on aidata vähihaige lapse vanemaid. Lapse haigestumine on kogu perekonnale väga raske kogemus, sellises olukorras on igasugune abi väga vajalik, eelkõige hingeline abi. Lapsevanemad ei tohiks jääda oma murega üksi, nad peaksid saama võimalikult palju toetust ja mõistmist ning vastuseid oma kümnetele ja kümnetele küsimustele.

Kiriku uksed avatakse kell 17, enne ja pärast kontserti on kiriku ees avatud šokolaadikohvik.                     

Pileti hind  6€/8€. Kuni 12-aastastele prii sissepääs. Pileteid on  müügil “Piletilevis”  ja kirikus tund enne  kontserti.

 

 ← kõik teated   ↑ üles

 
Toompuiestee 4, 10142 Tallinn | tel 619 9100 | tallinna.kaarli@eelk.ee | SEB EE171010022004706006